KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553192

nr 1555 3192

Signerad Smetana, barn, olja på duk, 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x74 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 augusti 2023
kl 20:50:11

12/8 16:03:48 1      Vinnande bud

All världens barn (Lisa Larson)