KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11863297
nr 1186 3297
signerad Paldeak. Stilleben med frukter. Olja på duk, 61x81 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 maj 2018
kl 20:22:31
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr