KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914380

nr 1391 4380

Signerad. Olja på pannå, 32x40cm, yttermått inklusive ram: 49x57cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:32:09

19/4 13:01:52 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor