KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4515488
nr 451 5488
signerad Middlethon, Marie.Louise Middlethon a tergo, Norge, 60x50 (oramad) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:16:44
12/2 16:36:52
Marieberg