KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6148616
nr 614 8616
Signerad, Marint motiv, 82x60
Kondition: slitage, skador, lös ram
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 december 2009
kl 17:23:58
300 kr
350 kr
400 kr