KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914035

nr 1391 4035

signerad, Lindberg, Kust. Olja på duk, 45x65, yttermått inklusive ram: 58x78 cm

Utrop:

600 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:51:58