KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15684242

nr 1568 4242

Signerad L Boehm (Niels Walseth), Vallflicka. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:36:44

2/10 18:50:24 1      300 kr
2/10 20:18:36 2      Vinnande bud