KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409174
nr 1240 9174
Signerad Jansson, Riddarholmen, signerad. Olja på pannå, 31x27
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:36:28
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr