KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409043
nr 1740 9043
Signerad Holten. Olja på duk, 94x139cm, yttermått inklusive ram: 114x159cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:32:42
1.000 kr
1.100 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr