KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7585444
nr 758 5444
signerad, Hamnmotiv, 1800-tal, 33x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 maj 2012
kl 17:46:52
14/5 11:58:20
700 kr
14/5 17:41:52