KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846214
nr 1384 6214
Signerad Hall, Spansk By Capileria, Sierra Nevada. Olja på duk, 80x98cm, yttermått inklusive ram: 96x115cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:13:10
11/3 21:56:05
100 kr
15/3 11:33:26