KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193502
nr 1419 3502
signerad, flicka. Olja på duk, 35x27cm, yttermått inklusive ram: 50x42cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:57:33
100 kr