KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16374016
nr 1637 4016
Signerad Carl Thoma-Höfele, München, Stilleben. Olja på pannå, 46x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:52:49
1.000 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)