KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629113
nr 1562 9113
signerad, Borch, 1988, "Bornholm". Olja på duk, 58x66 cm, yttermått inklusive ram: 66x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:13:15
6/9 17:47:24
6/9 17:49:53