![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581608
*
nr 1358 1608
Oljemålning
Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 53x62cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 november 2020
kl 20:44:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 15:52:12
1
100 kr
30/10 14:06:28
2
200 kr
31/10 17:13:54
3
600 kr
31/10 19:25:23
2
300 kr
31/10 19:25:23
3
350 kr (Budbetjänt)
31/10 19:26:14
2
400 kr
31/10 19:26:14
3
450 kr (Budbetjänt)
1/11 13:13:15
4
500 kr
1/11 13:13:15
3
600 kr (Budbetjänt)
2/11 19:09:39
5
Vinnande bud
2/11 19:12:21
5
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13
-
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:20
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1358 1608
Oljemålning
Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 53x62cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 november 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/10 15:52:12 | 1 | 100 kr |
30/10 14:06:28 | 2 | 200 kr |
31/10 17:13:54 | 3 | 600 kr |
31/10 19:25:23 | 2 | 300 kr |
31/10 19:25:23 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
31/10 19:26:14 | 2 | 400 kr |
31/10 19:26:14 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
1/11 13:13:15 | 4 | 500 kr |
1/11 13:13:15 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
2/11 19:09:39 | 5 | Vinnande bud |
2/11 19:12:21 | 5 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13 -
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:20 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04 -
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43