KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14009354
nr 1400 9354
Signerad Anjou. Olja på duk, Västkustmotiv, 65x99, yttermått inklusive ram: 83x115 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:05:11
100 kr
300 kr
350 kr
200 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)