KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8012267
nr 801 2267
signerad, 1905, Allé, 29 x 41
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 januari 2013
kl 20:28:49
11/1 18:15:33
100 kr
12/1 16:08:17