KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7347125
nr 734 7125
Signerad A Huldt, -93, Stockholmsmotiv, på pannå, motivets mått: 23x32
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 januari 2012
kl 18:50:04
300 kr
200 kr
300 kr
500 kr
700 kr
650 kr
800 kr
850 kr
900 kr
900 kr
950 kr