KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8135707
nr 813 5707
Signerad, 1800-tal, Stockholms slott, Duk, 25x35 Oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:31:26
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr