KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7292101

nr 729 2101

Signerad, 1800-tal, Kustmotiv, motivets mått: 28 x 47

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 december 2011
kl 17:28:15