ART / Oil paintings / Oil painting 6481048
nr 648 1048
OIL PAINTING (F)
signed, 1950s, barinteriör, 46x38,
Signerad, 50-tal, barinteriör, 46x38
100
SEK 300
Monday July 19 2010
at 18:48:12
250 kr
150 kr
250 kr