KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5943038

nr 594 3038

Sign Holmqvist, Sydländskt landskap, -43, 53 x 132

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 17 augusti 2009
kl 17:25:45