ART / Oil paintings / Oljemålning 1731107

nr 173 1107

Lenght: ()

sign. Båtar, 1800-tal, 55x70

1000

SEK 1400

Monday September 9 2002
at 16:00:00

Signe Persson-Melin (f. 1925)