ART / Oil paintings / Oljemålning 1731107
nr 173 1107
Lenght: ()
sign. Båtar, 1800-tal, 55x70
1000
SEK 1400
Monday September 9 2002
at 16:00:00
800 kr
850 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
hidden*
Signe Persson-Melin (f. 1925)