KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14086367

nr 1408 6367

Severin Nilson

(1846-1918), Sverige

Oljemålning, Severin Nilson (1846-1918), Sverige. Fjällandskap. Signerad. Olja på duk, 32x75, yttermått inklusive ram: 44x88 cm

Severin Nilson, född 1846, död 1918, svensk målare och fotograf.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:25:01

14/7 22:54:26 1      2.000 kr
19/7 19:19:58 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Severin Nilson

Läs mer om Severin Nilson