KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894455
nr 1289 4455
Sankt Otto. Signerad, monogramsignerad. Olja på pannå, 26x19cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:22:27
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr