KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16404125

nr 1640 4125

S Hallström, Signerad, Vintermotiv. Olja på duk, 60x97 cm, yttermått inklusive ram: 77x114 cm

måndag 2 september 2024
kl 20:02:08