KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16128375
nr 1612 8375
Sándor Halász-Szabó. Signerad, daterad -63, sjölandskap. Olja på duk, 60x99 cm, yttermått inklusive ram: 67x106 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:40:31
14/4 08:26:20