KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044041
nr 1604 4041
Ryssland, Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1912, landskap. Olja på pannå, 24x34, yttermått inklusive ram. 29x39 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:37:42
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.700 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr