KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497399
nr 1249 7399
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Ek. Signerad. Olja på pannå, 22x31
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:49:23
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg