KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443058

nr 1544 3058

Rune Wahlström

(f. 1916)

Oljemålning, Rune Wahlström (f. 1916), blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 33x23 cm, yttermått inklusive ram: 49x40 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 maj 2023
kl 18:35:37