KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487408
nr 1248 7408
Rune Person, sittande kvinna, signerad. Olja på pannå, 77x65
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:03:22
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)