KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235277

nr 1423 5277

Rune Jillnesjö, Signerad, pojke och kanin. Olja på duk, 60x50, yttermått inklusive ram: 80x70 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:22:14

4/10 18:13:31 1      100 kr
4/10 18:17:14 2      Vinnande bud