KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12061032
nr 1206 1032
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad, daterad Rine J -39. Olja på pannå, 37x46
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:49:33
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)