ART / Oil paintings / Oil painting 13614257
nr 1361 4257
OIL PAINTING
Rune Andersson, triptych. Signerad och dated a tergo -69. Oil on panel, 31x40 cm respektive 2x30x20 cm,
Rune Andersson, triptyk. Signerad och daterad a tergo -69. Olja på pannå, 31x40 cm respektive 2x30x20 cm
800
SEK 500
Monday November 23 2020
at 18:14:24
23/11 18:09:24