ART / Oil paintings / Oil painting 13614257

nr 1361 4257

OIL PAINTING

Rune Andersson, triptych. Signerad och dated a tergo -69. Oil on panel, 31x40 cm respektive 2x30x20 cm,

Rune Andersson, triptyk. Signerad och daterad a tergo -69. Olja på pannå, 31x40 cm respektive 2x30x20 cm

800

SEK 500

Monday November 23 2020
at 18:14:24

23/11 18:09:24 1      Vinnande bud