KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746022

nr 1274 6022

Rudolf Kronbergs

(1911-1977), Sverige

Oljemålning, Motiv från Paris. Signerad, daterad 53-54. Olja på duk, 98x78 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 september 2019
kl 21:02:26

8/9 22:30:26 1      600 kr
9/9 20:57:26 2      Vinnande bud

Rudolf Kronbergs

Läs mer om Rudolf Kronbergs