KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15176135
nr 1517 6135
Rudolf Jelinek
(1880-1958), Österrike
Oljemålning, Man med pipa. Signerad. Olja på duk: 88x67 cm, yttermått inklusive ram: 105x83 cm
Rudolf Jelinek, målare född 1880, död 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:31:16
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr