KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024133

nr 1402 4133

Ruben Heleander

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, "konstnärens hus", 21x34cm, yttermått inklusive ram: 23x37cm

Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 7 juni 2021
kl 20:58:54

Ruben Heleander

Läs mer om Ruben Heleander