KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188399

nr 1418 8399

Ruben Heleander

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 15x22cm

Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 13 september 2021
kl 18:18:30

Ruben Heleander

Läs mer om Ruben Heleander