KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16589174

nr 1658 9174

Ruben Heleander

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Popplar. Signerad. Olja på duk, 32x44 cm, yttermått inklusive ram: 34x47 cm

Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 november 2024
kl 20:08:12

Ruben Heleander

Läs mer om Ruben Heleander