KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029490

nr 1402 9490

Ronald de Wolfe

(f. 1920), Storbritannien

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 79x65, yttermått inklusive ram: 83x99 cm

Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:20:25

7/6 16:00:59 1      Vinnande bud

Ronald de Wolfe

Läs mer om Ronald de Wolfe