KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914028

nr 1391 4028

Ronald Arnold, Signerad. Olja på pannå, 23x28, yttermått inklusive ram: 32x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:21:43