KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253020

nr 1325 3020

Rolf Kamras

(f. 1952), Sverige

Oljemålning, Rolf Kamras (f. 1952), Sverige. Stockholmsmotiv. Zum Franziskaner, Skeppsbron. Signerad. Olja på duk, 65x50 cm

Rolf Kamras, svensk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 11 maj 2020
kl 19:25:45

Rolf Kamras

Läs mer om Rolf Kamras