KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17232017
nr 1723 2017
Robert Jhaveri
(f. 1962), Sverige
Oljemålning, "Deep Sea Fishing", monogramsignerad, 2025, oramad. Olja på duk, 100x150 cm
Robert Jhaveri, svensk konstnär född 1962.
måndag 15 september 2025
kl 20:12:17