KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592576

nr 1359 2576

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, Landskap. Olja på pannå, 32x40 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:54:55

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt