KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14039458

nr 1403 9458

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Oljemålning, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Landskap med hus, Signerad. Olja på pannå, 45x54, yttermått inklusive ram: 67x76 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:57:05

14/6 18:48:34 1      Vinnande bud

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt