KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378503
nr 1437 8503
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på pannå, 12x20, yttermått inklusive ram: 31x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:10:39
13/12 19:05:39
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt