KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476034

nr 1247 6034

Ritums Ivanovs

(f. 1968), Latvia

Oljemålning, Ritums Ivanovs (f. 1968), Tyresö Slott. Olja på duk, Signerad, 1997,45x45

Ritums Ivanovs, lettisk bildkonstnär född 1968.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 april 2019
kl 19:10:59

8/4 14:57:52 1      Vinnande bud

Ritums Ivanovs

Läs mer om Ritums Ivanovs