KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15151037
nr 1515 1037
Rikard Lindström
(1882-1943), Sverige
Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på duk, 59x80 cm, yttermått inklusive ram: 77x98 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:26:13
15/1 18:40:02