KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915360

nr 1691 5360

Rikard Lindström

(1882-1943), Sverige

Oljemålning, Båtar Lofoten. Signerad, saknar ram. Olja på pannå, 61x47 cm, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:33:43