KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15847239
nr 1584 7239
Rikard Lindström
(1882-1943), Sverige
Oljemålning, Båtar i hamn. Signerad. Olja på duk, bildmått: 30x47 cm, yttermått inklusive ram: 40x58 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:19:02
11/12 17:46:13